Banka vám nechce poskytnout žádné peníze?


Dva možné základní důvody, proč u banky nedostanete žádnou půjčku:

         1.          Máte opožděné platby? Nezaplacené dluhy nebo jste v exekuci? Pak s vámi banky nebudou chtít mít nic společného, protože veškeré tyto neřesti a také ještě mnoho dalších se zapisují do registru dlužníků, kterých je hned několik a jsou bankovní a nebankovní. Do těch bankovních se samozřejmě zapisují veškeré tyto údaje a už malý prohřešek může být problém, takže se rázem ocitnete v registrech dlužníků.

registr

         2.          Ovšem banky lidem neposkytují peníze i kvůli dalším problémům. Vadí jim také nízké příjmy nebo nedostatečně vysoké. Pokud nebudete moci splácet, tak už je to pro ně velký nedostatek a jakmile máte u nich podobné mínus, tak vám zkrátka žádné peníze neposkytnou.

Potřebujete tedy rychle a nutně peníze, ale na banku se obrátit nemůžete?

Ať už z těchto problémů nebo kvůli jakýmkoliv dalším, či jenom nemáte s nimi dobré zkušenosti, pak se obraťte na nebankovní sektor. Ten je v pozici, když už dokonce svými úroky konkuruje bankám. Mají velice nízké úrokové sazby, právě podobné jako v běžných bankách a díky tomu se těší stále větší oblibě. Navíc mají nebankovní hypotéky mnoho dalších výhod.
Některé si hned osvětlíme:

investice

Ø  Hypotéky bez registru mohou využít všichni lidé.
·         Specializujeme se dokonce na lidi, kteří tyto prohřešky a nějaké záznamy v registrech už mají.
·         Moc dobře víme, jak se člověk může velice rychle dostat do tíživé situace, když potřebuje peníze, proto jsme tady my s našimi kvalitní finanční pomocí.
·         Tato hypotéka se zástavbou nemovitosti je velice vhodné pro každého, kdo se nechce zbytečně zdržovat papírováním.
·         Všechno totiž vyřídíte po internetu. Zašlete pár fotografií vaší nemovitosti a vyplňte online formulář, to je všechno, co proto musíte udělat.
·         Splácení může být až na dobu 30 let. Vyplácíme až 70% ceny domu.