Nejlepší chytré hodinky v ČR

ASUS ZenWatch
Tyhle hodinky vyrábí tchajwanská společnost Asus. Tento model je perfektní pro milovníky hranatých proporcí. Displej AMOLED má čtyřjádrový procesor, úložný prostor 4 GB, syté barvy a operační paměť 512 MB. Na jedno nabití vydrží relativně dlouhou dobu.
hodinky na ruce
LG G Watch R
Tyto chytré hodinky jsou označovány právem jako král mezi chytrými hodinkami, což potvrzují i jejich spokojení majitelé. Displej P-OLED je kulatý a pod ním je umístěn čtyřjádrový procesor. 4 GB má úložný prostor a operační paměť činí 512 MB. Tím, ale výčet těchto královských hodinek ještě zdaleka nekončí. Uvnitř hodinek se nachází PPG senzor (heartbeat senzor), elektronický kompas, gyroskopický senzor, barometr, bluetooth anténa, akcelerometr, mikrofon a vibrační motorek. Baterie má miniaturní rozměry a je nutné ji nabíjet každý den. Ale i přesto by hodinky měli na jedno nabití vydržet 24 hodin. Vše doplňuje skvělý design.
SONY SmartWatch 3
Produkt japonského výrobce. Mají sportovní design a působí docela jednoduše. Tento model má však gumový pásek, ale ten lze při poškození lehce vyměnit. Základ vybavení tvoří úložný prostor 4 GB, operační paměť 512 MB a čtyřjádrový procesor. Dále čip pro přijímání GPS signálu, WiFi a NFC. Předností těchto hodinek je baterie, které vydrží při plném chodu 2 dny bez nabití.
chytré hodinky (šedé)
MOTOROLA Moto 360
Vzhled těchto hodinek je opravdu stylový. Výbavu tvoří operační paměť 512 MB, kapacita úložného prostoru 4 GB a čtyřjádrový procesor. Jedinou nevýhodou je, že při aktivní funkci pro ambientní mód vydrží baterie maximálně 13 hodin.
LG G Watch (1. generace)
Jedná se o model, který má hranatý tvar. Není zde přítomen barometr a senzor srdečního tepu. Úložný prostor má také 4 GB a operační paměť velkou 512 MB. Baterie vydrží celý den, tedy 24 hodin. Potěší Vás zejména jejich cena, která je na nižší úrovni.